Snack Like You Mean It! 🌟
Like AirPuffcorn is a delicious, gluten-free snack made from non-GMO corn, offering a light and airy texture that melts in your mouth. With only 50 calories per cup and no artificial ingredients, it's the perfect guilt-free treat for sharing with family and friends, all while ensuring no pesky hulls get stuck in your teeth.
T**D
Buy ittttttt!!
Best snack ever
D**
Very tasty.
Needs a bigger bag and more flavors. A tad expensive.
G**S
Great healthy snack. Fresh.
Fresh healthy snack
J**M
Tasty delight!
Saw the product on "Shark Tank" TV program.... It is delicious and has a gentle crunchiness. That said, the flavor is delightful, the price with shipping is too expensive...
F**E
Addicting From Bite One
Thanks to medical issues I can't really eat super hard or crunchy things, but because of the same issues I tend to crave salty things. It can be an absolute pain in the butt trying to find a snack that tastes good, hit the snack food craving, and won't cause issues. As such I was really excited when I found these, they seemed perfect and the price wasn't insane, so I tried them. And oh my gosh, this is going to be a problem. They're perfect, especially the pancake flavor.A little salty, a little sweet, super light and airy texture that starts with a crunch but then melts in your mouth. Kinda like Cheetos puffs but much softer. I let my daughter try them and she loves them too. Really, my only negative is fear that we're going to go through them too quickly and not be able to order more soon enough.
D**R
Not Happy!
I’ve ordered this product many times & it’s always been great!But this batch was horrible! Absolutely horrible!I don’t know who the distributor was but I’m mot sure I’ll order it again. Threw it away, was so disappointed I didn’t even ask for refund!!!
J**R
Tasty but too pricy
Got these cause I want a vanilla kinda dessert puff and they were good. The bag smelled very strongly of maple but the actual puff is a very mild flavor. A lot of the sweet and maple flavor falls to the bottom so I would say mix the bag up before opening. Altho I think if they added a drop more flavor it would be ok. Overall I would definitely buy these again. Very tasty and filling and so low in calories. The biggest turnoff is that they are $5 a bag. Soooo pricy. If they ever lower their prices to maybe $2 to $3 per bag I would buy again. Until then I will have to skip it.
C**R
Sooo delicious!
These are addicting. I wish I could find them, locally, for better prices. This is the only place I can find them.
Trustpilot
2 months ago
3 weeks ago