title: "XP POWERAFM45US12 AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 48W, 4A, 12V"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.hu/products/239217537-xp-powerafm45us12-ac-dc-conv-external-plug-in-1-o
store_origin: HU
region: Hungary
---
# XP POWERAFM45US12 AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 48W, 4A, 12V
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** XP POWERAFM45US12 AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 48W, 4A, 12V
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description